ADANA KARAİSALI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Muhammet KARACAOĞLU'ndan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Müdürümüz Muhammet KARACAOĞLU'ndan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet KARACAOĞLU'nun Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Heyecan ve umutla yeni bir döneme başlarken sizlerden beklentimiz; inanç ve gayret içinde derslerinize sımsıkı sarılmanız ve hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için gereken adımları atmanızdır. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Sizin başarınız, hepimizin başarısıdır. Hepinizi seviyor ve size güveniyoruz.

Değerli meslektaşlarım,

Eğitim camiasının en önemli unsuru olan siz öğretmenlerimize iyi bir nesil yetiştirmek adına büyük görev düşüyor. Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir; onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerinden faydalanabilen, bütün bu becerileri etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. 2023-2024 eğitim-öğretim döneminin hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek onların gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Her şeyden önce onların sağlıklarını koruyarak eğitim öğretim için ne gerekiyorsa yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Çocuklarımızı hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştirebiliriz. Öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim, öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır.

3 bini aşan öğrencimiz ve yaklaşık 3 yüzü geçen eğitim çalışanımızdan aldığımız güçle Karaisalı'da başarıyı kalıcı hale getirmek, her zaman her yerde ve her şartta daha iyiye ulaşmak, bilimsel ve teknik gelişmeleri özümseyip bunları eğitime uygulamak için çabalıyoruz. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz evlatlarımızı, zamana ve geleceğe yön veren, değerlerine sahip çıkan ve bu ülkenin ihtiyacı olan nesiller olarak yetiştirmek için çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Karapınar Mahallesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Binası Karaisalı/Adana - 0322 200 7060

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.