ADANA KARAİSALI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PANDEMİ Günlüğüm Projesi Öğrencilere Ne Kazandırdı?

          İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu öğretmenlerinden Havva Kaya Boğar'ın, Covid-19'un olumsuz psikolojik etkilerinden öğrencilerin kaygılarını en aza indirmek için hazırlanan e-Twinning projesi 'PANDEMİ GÜNLÜĞÜM' adlı projeyi yıl içinde 4/A sınıfı ile yürütmüştür. 
PANDEMİ Günlüğüm Projesi Öğrencilere Ne Kazandırdı?

 

 

 

İlçemiz Cumhuriyet İlkokulu öğretmenlerinden Havva Kaya Boğar'ın, Covid-19'un olumsuz psikolojik etkilerinden öğrencilerin kaygılarını en aza indirmek için hazırlanan e-Twinning projesi 'PANDEMİ GÜNLÜĞÜM' adlı projeyi yıl içinde 4/A sınıfı ile yürütmüştür. Proje ile öğrenciler karantina döneminde Web2 programlarını öğrenerek yeni deneyimler elde etmişlerdir. Proje kapsamında sanal olarak akrostişler, hikaye ve öykü, online tanışma seminerleri, Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları (11 il ve 120 öğrenci ile) , yaptığı çalışmaları sergiledikleri e-sergilerini yaparak duygu ve düşüncelerini olumlu olarak ifade etmeleri sağlanmıştır. Çalışmalar sonunda öğrencilere katılım belgesi hazırlanarak projenin kendilerine neler kattığı hakkında sorular sorulmuştur. Proje katılım belgeleri sanal olarak öğrencilere verilmiş , öğrencilere görevlerini en iyi şekilde yapma  sorumluluğu kazandırılmıştır. Öğretmenimize ve öğrencilerine bu güzel çalışma için teşekkür ederiz. 

Yapılan çalışmalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

 

24-05-202124-05-202124-05-202124-05-202124-05-2021

 

 

Karapınar Mahallesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Binası Karaisalı/Adana - 0322 551 2062

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.